Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Déjà Vu - Akıl Oyunlarının Küçük ama Büyük Kitabı
320 sayfalık bir beyin fırtınası Bu kitap, kapağını aralayıp içine baktığınız andan itibaren başınızı döndürecek bir zeka oyunları mabedi!

Yazar : Burak M. Teniz
İlk Basım : Kasım - 2019
Ayrıntı : 12 x 16 cm 320 sayfa
Barkod : 9786059909587
Fiyat : 29.00 TL
İnternet Satış :


Çocukluğumda zekâ oyunlarının ve cebe sığan ufak bulmaca dergilerinin hayranıydım. Hafta-lık bu ufak dergiler her zaman bana zevk verirdi. Çağ değişti her zamanki gibi, ve şimdi inter-net çağı. Ne mutlu ki kitaplar, müzik albümlerinin akıbetine uğramadı çünkü içerikleri çok yo-ğun. Fiziksel bir kitabın düşünceleri ve bilgileri bir araya toplayıp insanlara sunma konusunda bilgisayara oranla avantajları var. Ve bu kitabımı bu internet ve bilgisayar çağında hazırlaya-bilmiş olmamı buna borçluyum sanırım.

İlk kez 12 yıl önce ilk kitabını hazırladığım bu kitap serisinde 4. kitaba, yani 4. nesle ulaşmış oldum. Geriye dönüp baktığımda, ne kadar uzmanlaştığımı hayretler içinde görüyorum. Uma-rım bu kadar çok ve kaliteli içeriği bu ufak boyutlu kitapta bulduğunuzda siz de çok karmaşık bir makineye bakar gibi bir hayret içinde kalacaksınız.
Ve umarım sizlerden gelen ilgi 5. kitaba yol açar.


Kitabın kategorileri
Hobi > Zeka Oyunları
Hobi > Bilgi YarışmalarıKitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.