Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Yıldız Yarışçının Efsanesi (Ciltli) - Timmi TOBBSON Serisi Kitap 1

Yazar : Jens I. Wagner, Cindy Fröhlich
Orjinal İsim : Legend Of The Star Runner
Çevirmen : Melisa Miller
Editör : Barbaros Efe Güner
Kapak Resmi : Cindy Fröhlich
İlk Basım : Eylül - 2021
Ayrıntı : 14.5 x 20.5 cm 168 sayfa
Barkod : 9786059909686
Fiyat : 49.00 TL
İnternet Satış :Kitabın en güncel tanıtım dosyasını PDF formatında görmek için tıklayınız...

Timmi Tobbson’un Dünyasına Hoş Geldiniz!
Timmi Tobbson ve arkadaşları Lilli’nin aile geçmişinde yatan gizemleri çözmeye çalışırken, maceranın asıl dedektifi sizsiniz!


Bu macera her şeyden önce sizin maceranız ve dedektifi sizsiniz. Hikâyeyi okuyup, renkli büyük resimleri inceleyip, ipuçlarını siz değerlendirecek ve çözümü uzman bir dedektif gibi siz bulacaksınız.
Bir asırlık aile geçmişinde saklı olan ipuçlarını izleyen Timmi Tobbson ve arkadaşları, çok sevdikleri bir arkadaşlarını kurtarmaya çalışıyorlar. Şehrin sokaklarının derinlerinde bir yere gömülmüş ve çok uzun zamandır kayıp olan bir korsan gemisinin efsanesini çözmek için sadece yirmi dört saatleri kaldı. Ama farkında olmadan bu arayışları ile gizemli bir karanlık gücü uyandırdılar. Bir zamanlar çok ünlü olan bu Yıldız Yarışçı’nın içinde gizlenmiş şeyi korumak için yemin etmişti bu güç.


“Azimli kahramanlar ve aile mirasına gömülü bir mesaj ile, bu kitap macerayı muhteşem ve eksiksiz bir şekilde sunuyor.”
- Karen RigbyKitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.