Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Michael Heppell

Vasat bir yaşamın tedavisi olarak tanımlanan ve dünyanın en iyi üç profesyonel konuşmacısından biri olarak gösterilen MICHAEL HEPPELL insan gelişimini yeni bir seviyeye taşıyor.
Yazar, dünya çapında çok satan yedi kitap sahibi; bunlar: Nasıl Her Gün Bir Saat Artırırsınız, Tersyüz Et, Nasıl Muhteşem Olursunuz, Beş Yıldızlı Hizmet, Nasıl Muhteşem Bir Hayata Kavuşursunuz ve Sınır: En İyi Nasıl Daha İyi Olur isimli kitaplar.
Müşterileri ve takipçileri ABD’nin ilk 100 şirketindekileri (FTSE 100), iş dünyası liderlerini, üst düzey sporcuları, TV dünyasındakileri ve film yapımcılarını içeriyor. Web sitesi olan www.michaelheppell.com’daki araçlar, her gün yaşam kalitesini geliştirmek isteyen binlerce kişi tarafından kullanılıyor. Yazarın ideali bir milyon kişinin hayatına bir artı katmak.
Profesyonel bir konuşmacı olarak, dinleyicilerini komedi anlayışı ve iş dünyası bilgisiyle şaşırtıyor. Tarzı, Londra İş Dünyası Forumu’nda “bir kahve fincanını pompalıyla vurmak gibi” olarak tanımlanıyor ve Kanada’dan İngiltere’ye kadar gittiği her yerde kendisini dinlemek için koltuklarına yerleşmiş insanları harekete geçirmeyi garanti ediyor.


Yazarın tüm kitapları

Nasıl Muhteşem Olursunuz (How to be Brilliant)
Michael Heppell Haziran 2015 300 Sayfa 
Her gün aynı şeyleri yapmaktan usandınız mı? Belirgin bir biçimde vasat olan bir hayat yaşamak-tan bıktınız mı? İyi artık yeterince iyi değil mi? Sadece “idare ediyor” hissetmekten daha fazlasını mı istiyorsunuz?
Nasıl Muhteşem Olursunuz insanlara 10 yıldır muhteşem olmaları için yardımcı oluyor.
Bu uluslararası çok satan kitap, vasattan iyiye, iyiden muhteşeme kritik adımları nasıl atacağınızı gösteriyor. Hayatınızın her alanını, sosyal hayatınızı, ilişkilerinizi, eğitim ve iş hayatınızı muhteşem kılmanıza yardımcı oluyor.
Bu kitap şu anda tam olarak hangi noktada olduğunuzu bulmanızı sağlayacak araçlar verecek. Sonrasında ulaşmak istediğiniz noktayı ortaya çıkaracak ve oraya ulaşmak üzere stratejiler ve güçlü yöntemler geliştireceksiniz. Bunlar mümkün olduğunca hızlı, mümkün olduğunca ekonomik ve mümkün olduğunca eğlenceli olacak.
Ve bir kez muhteşem olmanın sırrını öğrendiğinizde, bunu hayatınızın her alanına uygulayabileceksiniz.
İyi olmayın, MUHTEŞEM olun!