Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Sessiz Çığlık
En karanlık sırlar bile sonsuza kadar gömülü kalmaz...
Amazon.co.uk da 1 numara olan Kim Stone serisinin ilk kitabı.

Yazar : Angela Marsons
Orjinal İsim : Silent Scream
Çevirmen : Tunç Bilgin, F. Gökhan Tuna
İlk Basım : Mayıs - 2016
Ayrıntı : 13.5 x 21 cm 384 sayfa
Barkod : 9786059909358
Fiyat : 19.95 TL
İnternet Satış :
Beş kişi derin olmayan bir mezar etrafında toplanmıştı. Her biri sırayla kazmıştı. Bir yetişkinin sığabileceği bir çukur kazsalardı bu daha uzun sürerdi. Hepsi aldıkları canın ne kadar masum olduğunu biliyordu ancak anlaşma yapılmıştı. Sırları gömülecekti.

Yıllar sonra bir yurt müdiresi vahşice boğulmuş olarak bulundu, bu Black Country’yi şok eden korkunç cinayet selinin ilkiydi. Fakat geçmişte hizmet vermiş olan bir çocuk yetiştirme evinde insan kalıntıları bulununca rahatsız edici gerçekler de toprak yüzüne çıktı..

Dedektif Kim Stone, işlediği cinayetler onyıllar mertebesindeki bir zamana yayılmış olan sapkın birinin peşinde olduğunu çok kısa sürede fark etti.

Ceset sayısı artarken, Kim katili tekrar öldürmeden önce durdurmalıydı. Fakat katili yakalarken Kim çok geç olmadan kendi geçmişindeki şeytaniliğe karşı koyabilecek miydi?


Kitabın kategorileri
Roman > Suç Gerilim - Polisiye


  Yazar(lar)ın Diğer Kitapları
 Şeytani Oyunlar
 Kayıp Kızlar
 Ölümü Oynamak
Kitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.