Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Kayıp Kızlar
Angela Marsons, serinin üçüncü kitabında geçmişi acılarla dolu baş kahramanının dehşetli canilikteki suçluların dünyasındaki mücadelelerini anlatmaya devam ediyor. İki küçük kız ortadan kayboluyor. Yalnız biri geri dönecek!

Yazar : Angela Marsons
Orjinal Dil : Lost Girls
Çevirmen : F. Gökhan Tuna
İlk Basım : Mayıs - 2018
Ayrıntı : 13.5 x 21 cm 456 sayfa
Barkod : 9786059909532
Fiyat : 19.95 TLDEDEKTİF KİM STONE HİKAYESİ DEVAM EDİYOR
İki küçük kız ortadan kayboluyor. Yalnız biri geri dönecek.
En yüksek teklifi veren çift kızlarını yeniden görecek. Kaybeden çift bir daha göremeyecek. Şundan emin olabilirsiniz. Çocuklardan birisi ölecek.

..
Birbirlerinin en yakın arkadaşı olan Charlie ile Amy ortadan kaybolduğunda, iki aile en kötü kâbuslarını yaşamaya başlarlar. Bir kısa mesaj akla hayale gelmeyeni doğrular: kızlar korkunç bir kaçırma vakasında kurban seçilmiştir.
Ve ikinci bir kısa mesaj, iki aileyi kızlarının hayatlarını kurtarmaları için birbirlerine düşürdüğünde, Kıdemli Baş Dedektif Kim Stone ve ekibi için zaman azalmaya başlar. Cesetler birbiri ardına bulunmaya başlarken, bütün hamleleri kurnazca alt edilen Stone bu acımasız katillerin şimdiye kadar karşına çıkan en ölümcül suçlular olabileceklerini fark eder. Kızları evlerine canlı olarak geri getirme olasılığı da her geçen saat azalmaktadır.
Ailelerin geçmişlerindeki karanlık sırlar ağını aydınlatmak bu soruşturmayı çözmenin anahtarı olabilir. Ama Kim bunu başaracak kadar uzun süre hayatta kalabilecek midir? Yoksa bir başkasının çocuğu en acı bedeli mi ödeyecektir?
Kitapları çok satanlar listesinde bir numara olan Angela Marsons’un tam anlamıyla bağımlılık yapan son polisiye romanı.


Kitabın kategorileri
Roman > Suç Gerilim - Polisiye


  Yazar(lar)ın Diğer Kitapları
 Sessiz Çığlık
 Şeytani Oyunlar
 Ölümü Oynamak
Kitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.