Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Beyin Kuralları - Evde, okulda ve işte başarılı olmak için bilmeniz gerekenler...
John Medina'dan beyninizi anlamanız ve ondan daha çok faydalanmanız için bilimi basit bir dille anlatan okunaklı bir kullanma kılavuzu.

Yazar : John Medina
Orjinal İsim : Brain Rules - 12 Principles for Surviving and Thriving at Work, Home, and School
Orjinal Dil : İngilizce
Çevirmen : F.Gökhan Tuna
İlk Basım : Ocak - 2010
Ayrıntı : 13.8 x 21 cm 272 sayfa
Barkod : 9789944315692
Fiyat : 17.50 TL
İnternet Satış :
"Beynin çalışmasını parçalara ayırıp yalın bir dille inceliyor; bunun işyerinde ve okulda ne anlama geldiğini açık-lıyor… kelimelerin sayfalardan taşıp yaşamın içine aktığı bir yazı stili."
- USA TODAY
Hayatınız boyunca bir sürü kullanma kılavuzu okudunuz. Böylece kullandığınız şeylerin bazılarının nasıl çalıştığını anlayıp, bazılarından daha yüksek verim alıp, bazılarının da bozulmasını önlediniz. Peki ya kendi beyninizin nasıl çalıştığını biliyor musunuz? Ondan daha çok faydalanmak istemez misiniz? Evde, işte ve okulda daha başarılı olmak güzel olmaz mıydı? İşte bu kılavuz tam da bunun için ilginizi bekleyen, kafatasınızın içindeki gizemli organ için.

Bir okurun kitap üzerine blog yazısı
http://irmakparlat.blogspot.com.tr/2014/02/12-admda-anlayalm-beynin-kurallar.html

Kitabın kategorileri
Bilim
Kişisel GelişimKitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.