Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
İnsan İlişkilerinde Nasıl Çok Başarılı Olursunuz?
İletişim konusundaki en güncel bilimsel araştırmaların Lowndes’ın ince zekasıyla harmanlandığı, buna ek olarak insanoğlu zaaflarının samimice mercek altına alındığı İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları size pek çok şey vaat ediyor:

Yazar : Leil Lowndes
Orjinal İsim : How to Talk to Anyone – 92 Little Tricks For Big Success in Relationships
Orjinal Dil : İngilizce
Çevirmen : Tunç Tuncay Bilgin
Editör : Erol Karaarslan
İlk Basım : Ocak - 2012
Ayrıntı : 13.5 x 21 cm 288 sayfa
Barkod : 9789944315074
Fiyat : 14.50 TL
İnternet Satış :


BİR İLETİŞİM UZMANI HALİNE GELEREK HAYATTA, AŞKTA VE İŞTE ZİRVEYE ÇIKIN
“Yeni yetenekleriniz sayesinde buz kütlelerini yalnızca kırmakla kalmayacak, aynı zamanda da hepsini eriteceksiniz.” -Larry King
“Düşünen insan için gerçek bir rehber...sohbet kabiliyetleriniz için kullanabileceğiniz paha biçilmez bir kaynak. -Sally Jesse Raphael

Daha önceleri hiç şu her şeyi elde etmiş gibi görünen başarılı insanlara gıpta ettiğiniz olmuş mudur? En iyi işlerde çalışır, en eğlenceli partilerde kendinden emin tavırlarıyla sohbet eder ve ilgi çekici dostluklar kurarlar. İş toplantılarında yaptıkları mükemmel ötesi konuşmalar da cabası.
Ancak, sizden daha akıllı olmadıkları gibi sizden daha iyi görünmezler de, buna ihtiyaç bile duymazlar. Başarılarının sırrı ustaca kullandıkları iletişim yeteneklerinde yatar. Leil Lowndes’ın kullanımı kolay ve etkili doksan iki tekniğiyle hayatınız, aşkınız ve işinizde mutlak başarıyı yakalamanın yollarını keşfedin ve bir iletişim üstadı olun.
İletişim konusundaki en güncel bilimsel araştırmaların Lowndes’ın ince zekasıyla harmanlandığı, buna ek olarak insanoğlu zaaflarının samimice mercek altına alındığı İnsan İlişkilerinde Başarılı Olmanın Yolları size pek çok şey vaat ediyor:
-Ortama unutulmaz bir giriş yapmak ve istediğiniz kişilerle tanışmak
-Vücut dili sayesinde her tarzdan izleyici kitlesini çekim alanına almak
-Yabancısı olduğunuz bir topluluğun arasındayken sanki onlardan biriymiş gibi görünmek, ortak noktanız olmasa dahi
-Partilerde bir politikacı gibi planlı hareket etmek
-Her nerede olunursa olunsun daima özgüveni olan, güvenilir ve karizmatik birisi olarak göze çarpmak
LEIL LOWNDES yeni milenyumda en rağbette olan iletişim danışmanıdır ve uluslar arası birer bestseller olmuş How to Make Anyone Fall in Love With You (İnsanları Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?) ve How to Be a People Magnet (Bir İnsan Mıknatısı Olmanın Yolları) isimli kitapların yazarıdır.

Kitabın kategorileri
Kişisel Gelişim


  Yazar(lar)ın Diğer Kitapları
 İnsanları Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?
 İnsanlarla Nasıl Anında Bağ Kurarsınız?
 Nasıl Girişken Olursunuz? Elveda Utangaçlık
Kitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.