Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
İnsanlarla Nasıl Anında Bağ Kurarsınız?
İletişim gurusu Leil Lowndes, hayat, aşk ve iş için geçerli olan, araştırmalara dayalı en yeni ve ileri tekniklerle sizi donatıyor.

Yazar : Leil Lowndes
Orjinal İsim : How to Instantly Connect with Anyone
Çevirmen : F. Gökhan Tuna
İlk Basım : Şubat - 2013
Ayrıntı : 13.5 x 20.5 cm 288 sayfa
Barkod : 9789944315708
Fiyat : 14.95 TL
İnternet Satış :
Kim olduklarını biliyorsunuz. Onlar, paraları, eğitimleri, görünüşleri veya kişilikleri nasıl olursa olsun gittikleri yerlere damga vuran insanlar. Onlar üstat iletişimciler ve herkes onlarla konuşmaktan hoşlanır. Bu kitap, size bu şanslı azınlığa nasıl dahil olacağınızı gösteriyor ve böylece siz de yeni insanlarla tanışıp güvenle sohbetler edebileceksiniz; her türlü iş ve sosyal durumda güvenilir ve karizmatik olacaksınız; nereye giderseniz gidin arkadaşlar ve önemli bağlantılar edineceksiniz; ve tanıştığınız herkesin saygısını kazanacaksınız. İletişim gurusu Leil Lowndes, hayat, aşk ve iş için geçerli olan, araştırmalara dayalı en yeni ve ileri tekniklerle sizi donatıyor.

Kitabın kategorileri
Kişisel Gelişim


  Yazar(lar)ın Diğer Kitapları
 İnsan İlişkilerinde Nasıl Çok Başarılı Olursunuz?
 İnsanları Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz?
 Nasıl Girişken Olursunuz? Elveda Utangaçlık
Kitaplarımızı D&R, Remzi Kitapevi, Penguen Kitabevi, İnkılap Kitapevi gibi perakendecilerden, çocuk kitaplarımızı ve bazı popüler kitaplarımızı Migros, Carrefour, Tansaş ve Özdilek gibi süpermarketlerin kitap reyonlarından temin edebilirsiniz.
Kitaplarımızın toplu teminini İkiA Yayın Dağıtım'dan yapabilirsiniz.