Kitap veya yazar aramak için metin yazın ve ara tuşuna basın, arama aynı zamanda kitap bilgileri arasında da yapılmaktadır...
Arama kutusunu silmek için tıklayın...
Leil Lowndes

LEIL LOWNDES, Amerika Birleşik Devletleri’nin başlıca şehirlerinin hemen hemen hepsinde program sunuculuğu yapmış, uluslararası çapta tanınan bir iletişim uzmanıdır. Fortune 500 yöneticilerine kişiler arası ilişkiler hakkında eğitim vermiş ve A.B.D Barış Gücü (U.S Peace Corps), bazı yabancı devletler ve büyük şirketler için iletişim seminerleri düzenlemiştir. En çok satan kitaplar listesinde birinci sırayı alan How to Talk to Anybody About Anything (Kime, Neyi, Nasıl Söylersiniz?) isimli kitap ta dahil olmak üzere, birçok kitap yazmıştır.
Öncelikli mesleği iletişimcilik olan Bayan Lowndes, ilişkiler üzerine araştırma yapmayı hedef edinen ve insanlara tavsiyeler sunan, merkezi New York Şehri’nde olan, The Project adlı kar amaçsız topluluğun kurucusu ve başkanıdır. Amerikan Seks Eğitimcileri, Danışmanları ve Terapistleri Derneğinin üyesidir.
New York’lu yazar, onlarca üniversite ve yüksek okulda konferanslar vermiş ve de yüzlerce radyo televizyon programına katılmıştır.


Yazarın tüm kitapları

Nasıl Girişken Olursunuz? Elveda Utangaçlık (Goodbyte to Shy)
Leil Lowndes Ocak 2014 288 Sayfa 
Bu kitap size

• iş yerinizde, sosyal buluşmalarda ve arkadaş ortamlarında daha güçlü bir izlenim bırakmanız
• insanlar arasında kendinizi daha rahat hissetmeniz
• göz teması kurmanız ve sohbetler başlatmanız
• kariyerinizi ilerletmeniz, sosyal yaşamınızı hayata döndürmeniz ve kalbinizi yeni olasılıklara açmanız için

yeni yöntemler önermektedir. Utangaçlığınıza ve çekingenliğinize elveda deyin ve içinizdeki mutlu ve kendine güvenen sizi ortaya çıkarın.


İnsanlarla Nasıl Anında Bağ Kurarsınız? (How to Instantly Connect with Anyone)
Leil Lowndes Şubat 2013 288 Sayfa 
Kim olduklarını biliyorsunuz. Onlar, paraları, eğitimleri, görünüşleri veya kişilikleri nasıl olursa olsun gittikleri yerlere damga vuran insanlar. Onlar üstat iletişimciler ve herkes onlarla konuşmaktan hoşlanır. Bu kitap, size bu şanslı azınlığa nasıl dahil olacağınızı gösteriyor ve böylece siz de yeni insanlarla tanışıp güvenle sohbetler edebileceksiniz; her türlü iş ve sosyal durumda güvenilir ve karizmatik olacaksınız; nereye giderseniz gidin arkadaşlar ve önemli bağlantılar edineceksiniz; ve tanıştığınız herkesin saygısını kazanacaksınız. İletişim gurusu Leil Lowndes, hayat, aşk ve iş için geçerli olan, araştırmalara dayalı en yeni ve ileri tekniklerle sizi donatıyor.


İnsanları Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz? (How to Make Anyone Fall in Love With You)
Leil Lowndes Ocak 2008 350 Sayfa 
Seçmece sevgilinin tadı bir başka!
'Bir insanı kendinize aşık etmenin 85 yolu' başlıklı bir yazı görünce yolunu değiştirenlerdenseniz, yanılıyorsunuz derim. Leil Lowndes yeni kitabında, istediğiniz insanı kendinize aşık etmenin yollarını gösteriyor ama son derece bilimsel verilere dayanarak. Okuyunca insan gerçekten istediği insanı kendine âşık edebileceğine ikna da oluyor! Üstelik denemesi bedava...


İnsan İlişkilerinde Nasıl Çok Başarılı Olursunuz? (How to Talk to Anyone – 92 Little Tricks For Big Success in Relationships)
Leil Lowndes Ocak 2012 288 Sayfa 
BİR İLETİŞİM UZMANI HALİNE GELEREK HAYATTA, AŞKTA VE İŞTE ZİRVEYE ÇIKIN
“Yeni yetenekleriniz sayesinde buz kütlelerini yalnızca kırmakla kalmayacak, aynı zamanda da hepsini eriteceksiniz.” -Larry King
“Düşünen insan için gerçek bir rehber...sohbet kabiliyetleriniz için kullanabileceğiniz paha biçilmez bir kaynak. -Sally Jesse Raphael
...